Декоративни класични стаклени цандле пројект лустер привесак лампа

Декоративни класични стаклени цандле пројект лустер привесак лампа

Брзи детаљи Место порекла: Гуангдонг, Кина (копно) Марка: Ребецца Број модела: ФР8081 Материјал: гвожђе + стакло Боја: Руст црвена Тип: Европски свет Извор: Инцандесцент Употреба: хотел / хоме / вилла Стандард: ЦЕ / УЛ Црафт: хандцрафт Квалитет: хигх-цласс Паковање и достава Фотографија: ...

Pošalji upit

Detalji o proizvodu

Брзи детаљи

 • Место поријекла: Гуангдонг, Кина (копно)

 • Назив марке: Ребецца

 • Број модела: ФР8081

 • Материјал: гвожђе + стакло

 • Боја: Руст црвена

 • Тип: европски

 • Извор светла: светлост

 • Употреба: хотел / хоме / вила

 • Стандард: ЦЕ / УЛ

 • Црафт: рукотворине

 • Квалитет: висококвалитетан

Паковање и испорука

Детаљи паковања Паковање извоза
Време испоруке 25-30даис

Фотографија: 422238556_788.jpg


Остали сродни производи

Артикал бр. ФР8036

422238554_070.jpg

Артикал бр. ФР8039

420289799_710.jpg

Артикал бр. ФР8054

420286518_389.jpg
Istraga